Connect with us
koncert muzyki swiata i operetki duo performance 1 - GALA MUZYKI ŚWIATA I OPERETKI

GALA MUZYKI ŚWIATA I OPERETKI

DUO PERFORMANCE w składzie:
Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (baryton)
KRYNICKIE STUDIO BALETOWE im. W. Szlęka z Krynicy- Zdroju
Ewa Romaniak – prowadzenie
 

 

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju – Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny – „DUO PERFORMANCE”. Perfekcjoniści w każdym calu. Szlachetna barwa i piękne brzmienie głosów, nieograniczone możliwości wokalne poparte doskonałą techniką a przy tym sceniczna charyzma i naturalność czynią DUO PERFORMANCE niezwykle miłym w odbiorze. Jeżeli do tego dołożymy klasę, wytworny szyk oraz gejzer energii tańca otrzymujemy każdorazowo widowisko godne największych sal koncertowych.

Szeroki repertuar od opery przez operetkę, musical i muzykę filmową, po standardy światowe i polską piosenkę w wykonaniu DUO PERFORMANCE zyskuje zupełnie nową jakość i artystyczny blichtr.

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu znajdują się piękne czardasze, arie i duety operetkowe oraz musicalowe, przeboje z repertuaru Andrea Bocellego, Leonarda Cohena, Rity Hayworth oraz Il Volo . Usłyszymy m.in. „Czatrdasz Sylvy” z operetki Księżniczka Czardasza ,”Mister Brown” z operetki “Bal w Savoyu, „Believe”, „Hallelujah”, „Deszczowa Piosenka”,”La Vie en rose”, „Time to say goodbye”, „Dumka na dwa serca” i in..

To Top