FRANK SINATRA- KOLEJNE BIOGRAFIE

by Wydarzenia Krakowskie
0 comment
Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 27/02/2020
19:00 - 20:30

Lokalizacja
Teatr Ludowy

Kategorie


Konrad Chlebda, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour, mają przyjemność zaprosić Państwa na biograficzne widowisko muzyczne poświęcone pamięci wyjątkowego artysty, aktora oraz muzyka amerykańskiego.

Podczas koncertu zaprezentowane będą najbardziej nastrojowe oraz rozpoznawalne kompozycje z repertuaru Franka Sinatry, a narrator wprowadzi Państwa w biograficzne wątki dotyczące życiorysu gwiazdy.

Oprócz wyżej wspomnianego repertuaru, dodatkowo orkiestra zaprezentuje przekrój przez niezwykłe standardy jazzu big bandowego w ciekawych aranżacjach.

W rolę Sinatry wcieli się Konrad Chlebda. Lider Indygo Jazz Band oraz wokalista Big Bandu Dobczyce, laureat ponad 80 przeglądów oraz konkursów wokalnych na terenie całego kraju.

Big Band Krak powstał w roku 1998 w Wieliczce. Podstawową część repertuaru zespołu stanowią standardy jazzu big bandowego i muzyki rozrywkowej z lat 30-tych i 40-tych, wzbogacane o coraz szerszy wachlarz klasyków wykonawców oraz kompozytorów ostatnich dekad. Na przestrzeni lat zespół współpracował z TVP, TVN oraz Radiem Kraków. Obecnie zespół skupia się na autorskich koncertach z cyklu: „Kolejne biografie”, podczas których Publiczności przybliżane są kompozycje oraz fakty z życia gwiazd minionych epok.

Kwartet Smyczkowy Bonjour działa od 2009, a z Big Bandem Krak jest związany od 2012 roku. Szeroki program Kwartetu obejmuje zarówno standardy muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej. Zespół ma na swoim koncie zwieńczone sukcesami projekty przy współpracy z Bruk-Bet, Jeronimo Martins czy Volvo. Występował na Krakowskich Wiankach i Festiwalu Muzyki Filmowej, a także był zespołem witającym papieża Franciszka na lotnisku w Balicach podczas ŚDM.

Impreza odbędzie się 27 lutego 2020, o godzinie 19:00, w Teatrze Ludowym w Krakowie.

Bilety w cenach od 45 do 60zł dostępne są:

– w kasie Teatr Ludowy, Os. Teatralne 34, Tel: 12 680 21 16,
Filmotechnika Sprzedaż Biletów, Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, Tel: 12 421 23 43,
– na KupBilecik.pl, po wpisaniu hasła: „Frank Sinatra- kolejne biografie”.

Bezpośredni link do biletów:

http://kbq.pl/47239

Patronat medialny: TVP3 Kraków oraz Radio Kraków

Reżyseria oraz kierownictwo artystyczne: Stanisław Olko.

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej