svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Cykliczne warsztaty improwizacji - Poziom 1 - Czwartki

Cykliczne warsztaty improwizacji – Poziom 1 – Czwartki

:: Kuźnia Impro zaprasza na Poziom 1 kursu improwizacji.
Szukasz nowego hobby, ciekawej zajawki? Masz chęć na zajęcia teatralne? A może znajomi Ci wciąż powtarzają, że powinnaś/powinieneś występować? Chcesz przeżyć przygodę?
Ten kurs to idealny początek fantastycznej zabawy. Wejdź w świat improwizacji, twórz historie na scenie, wcielaj się w postacie, uruchom swój potencjał emocjonalny, poznaj ciekawych ludzi, a przede wszystkim: BAW SIĘ! – tym wszystkim są zajęcia z improwizacji.
Przekonasz się także, że improwizacja to o wiele więcej. Improwizuję teraz pisząc ten opis, improwizujesz Ty kupując yerbate w Żabce, improwizujesz rozmawiając z bliską osobą przez telefon, improwizujesz także będąc na rozmowie kwalifikacyjnej czy innych profesjonalnych sytuacjach.
„Najlepsza improwizacja jest przygotowana”
Dzięki tym zajęciom wydobędziesz pokłady kreatywności z siebie, dasz przestrzeń dla swojego wewnętrznego głosu, zyskasz pewność siebie wychodząc przed ludzi takich jak Ty, chcących nauczyć się czegoś nowego.
Wszystko to będzie odbywać się poprzez improwizację teatralną – jest to tworzenie scen, spektakli i całych historii zaczynając od prostego bycia tu i teraz.
:: Całość zwieńczy spektakl na scenie. Na spektaklu będzie można sprawdzić przyswojoną wiedzę w praktyce przed bliskimi i znajomymi.
:: Ze względu na sytuację epidemiczną, każdy uczestnik będzie zobowiązany spełnić kilka wymogów sanitarnych (więcej info w pierwszym mailu organizacyjnym), a liczba miejsc jest mocno ograniczona.
:: Warsztaty poprowadzi:
Michał „Majkel” Iwanicki –
Improwizator, mim, instruktor improwizacji oraz pantomimy, księgowy, od 2011 roku aktywny członek krakowskiej sceny improwizacji.
Grupy kiedyś: Grupa So Close, Grupa Sic, Projekt Impaktyt.
Grupy i projekty teraz: Grupa Ludzi, Ekipa Comedy Lab, JIM suit (K. Kasparek i M. Iwanicki), Pantomia, trener w Kuźnia Impro.
Warsztatowo pod dużym wpływem trenerów z USA oraz Europy, uczył się u takich osób jak: F. Reppert, S. Messing, R. Mason, J. Shotts, C. Doyle, P. Najgebauer, P. Sikora. W swojej dotychczasowej działalności zagrał ponad 450 spektakli zarówno na dużych jak i mniejszych scenach (festiwale: Improfest, WIFE, Podaj Wiosło, Jo! Festiwal, Improdrom, 321-IMPRO Konstancin-Jeziorna, Krakowska oraz Olkuska Noc Teatrów).
:: Kiedy
Spotykamy się we czwartki 29.10, 05.11, 12.11, 19.11, 26.11, 03.12
w godzinach 19:30-21:30.
:: Gdzie
Kraków, ul. Krakowska 13
:: Wymagania
Wiek: 18+
Doświadczenie nie jest wymagane
:: Cena: 288zł
Zapisy pod adresem: kuzniaimpro@gmail.com
Tytuł: Poziom 1 g19:30 – czwartek
W treści: imię i nazwisko, oraz telefon kontaktowy

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Maj 2021
Czerwiec 2021
Lipiec 2021
Sierpień 2021
Wrzesień 2021
Październik 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej