svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Centrum Handlowe Nowe Czyżyny zadba o przytulny design jesienią

Centrum Handlowe Nowe Czyżyny zadba o przytulny design jesienią

Jak osiągnąć efekt przytulnych wnętrz jesienią? W dniach 10 – 24 października w krakowskich Nowych Czyżynach potrwa akcja, w której do zdobycia będą wyjątkowe dekoracje i meble do mieszkania. W sumie zgarnąć będzie można aż 1300 upominków!

Jesienią coraz więcej czasu spędzamy w domu, chowając się przed deszczową aurą. Sposobem na przetrwanie tego okresu będzie ocieplenie wnętrz i zmiana ich aranżacji na bardziej przytulną oraz dopasowaną do pory roku.

Teraz będzie można osiągnąć to prostym sposobem biorąc udział w akcji, którą dla mieszkańców Krakowa przygotowało Centrum Handlowe Nowe Czyżyny. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zrobienie zakupów o określonej wartości w dniach od 10 do 24 października.

Wystarczy, że klient zrobi zakupy w Nowych Czyżynach za kwotę min. 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach i zachowa dowód zakupu. W prezencie będzie mógł odebrać np. jedną z unikalnych dekoracji w stylu skandynawskim ze sklepu Jysk – mówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka właściciela Centrum Handlowego Nowe Czyżyny w Krakowie.

 Wśród nagród do wyboru będą designerskie lustra, wazony, latarenki na tealighty lub świece, a także Karty Podarunkowe na zakupy o wartości 30 zł do wykorzystania w Nowych Czyżynach. Aby odebrać wybrany upominek, należy po zakupach podejść do specjalnie oznaczonego Punktu Obsługi Akcji, zlokalizowanego na pasażu centrum oraz okazać paragon.

Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w jesiennym konkursie, w którym autor najciekawszego zgłoszenia otrzyma zestaw mebli marki Jysk: sofę, fotel, stolik kawowy oraz lampę.

Jak zapewnia organizator, dzięki modnym dodatkom oraz wygodnym, funkcjonalnym meblom, będzie można uzyskać we własnym mieszkaniu niezwykle popularny w ostatnich latach styl hygge i w pełni przygotować się na jesienne, długie wieczory.

Krakowianie, podobnie jak Duńczycy, kochają dobry design. Stąd odwołanie do skandynawskiego trendu w aranżacji wnętrz określanego jako „hygge”. Podczas naszej akcji pomożemy mieszkańcom stworzyć w domu takie przytulne zacisze dzięki dobraniu odpowiednich elementów i materiałów. We wnętrzach urządzonych w stylu hygge liczy się przede wszystkim nastrój. Ten stworzą nagrody, które będzie można zdobyć, m.in. klimatyczne oświetlenie, sofa do salonu,  fotel z podnóżkiem czy dekoracje w minimalistycznym klimacie – dodaje Marta Drzewiecka.

Podczas akcji w centrum handlowym Nowe Czyżyny do rozdania będzie w sumie 1300 upominków. Ilość nagród jest ograniczona.

 

Data

Paź 10 - 24 2020
Expired!

Czas

11:00 - 18:00

Lokalizacja

Centrum Handlowe
Nowe Czyżyny, Kraków