jestesmy eko plakat - Bądź EKO z Galerią Bronowice

Bądź EKO z Galerią Bronowice

Troska o planetę powinna być dla nas wszystkich priorytetem. Nie inaczej jest w przypadku Galerii Bronowice, która w dniach 17-18 marca zorganizuje na terenie swojego obiektu wyjątkowe wydarzenie „Jesteśmy EKO”. Będzie to idealna okazja, aby przypomnieć sobie o dobrych praktykach związanych z oszczędzaniem energii, wody czy prawidłową segregacją odpadów.

W najbliższy piątek i sobotę, 17-18 marca, w Galerii Bronowice odbędzie się akcja „Jesteśmy EKO”, podczas której na uczestników czekać będzie moc niecodziennych atrakcji m.in. edukacyjne gry i zabawy dla najmłodszych, minikino z pouczającymi bajkami czy warsztaty tworzenia ekopuzzli. Nie zabraknie zbiórki elektrośmieci. Każdy, kto przyniesie minimum 10 baterii lub jedną sztukę sprzętu AGD/RTV, będzie mógł bezpłatnie odebrać ekobombę do swojego ogrodu. Partnerami akcji „Jesteśmy EKO” są Wodociągi Miasta Krakowa i MPO.

To nie koniec atrakcji! Organizatorzy zapraszają także do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku. Aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach i punktach usługowych Galerii Bronowice, wystarczy dodać w komentarzu do posta konkursowego zdjęcie rzeczy, której nadałeś drugie życie i opisać, jak to zrobiłeś.

Akcja „Jesteśmy EKO” odbędzie się 17 marca (piątek) godz. 15.00-20.00 oraz w 18 marca (sobota) w godz. 12.00-20.00.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

marzec 2023
kwiecień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej