kfk2022 impro aferia pies webmedia5 - Aferia: Pieskie życie, pieskie sprawy. Komediowy spektakl improwizowany

Aferia: Pieskie życie, pieskie sprawy. Komediowy spektakl improwizowany

Pieskie życie, pieskie sprawy! To spektakl nie tylko o pieskach! Miłośnicy kotów i innych zwierzątek też będą mieli co oglądać!
Czy widziałeś kiedyś kózkę ze złamaną nogą? Czy to prawda, że jak kota nie ma, to myszy harcują? A jak jest, to siedzą cicho pod miotłą? Czy sokół wie, że ma sokole oko? Jak wygląda przyjaźń psa z kotem? Dlaczego osioł jest uparty? Czy zdarzy się kiedyś, że jakiś kruk drugiemu oko wykole? A może koza skoczyła na pochyłe drzewo, bo chciała coś zmienić w swoim życiu?
Podczas spektaklu przedstawimy Wam rzeczywistość widzianą oczami zwierzaków, ich marzenia, emocje, pragnienia.
Przyjdź i odkryj, co tak naprawdę dzieje się w zwierzęcym świecie, kiedy Ty nie patrzysz.
Teatr Improwizacji Aferia – Impro i Awantury składa się z miłośników posługiwania się słowem, gestem i humorem, a ich ulubiona forma wyrazu to komedia improwizowana. Scenariusz spektaklu konstruowany jest na podstawie rozmów z widownią, która bierze czynny udział w jego przebiegu. Grupa występuje w składzie: Beata Bogdanowicz, Joanna Sosińska, Maciej Celij, Alan Szymula oraz Tomasz Wilkosz. Improwizacja muzyczna na pianinie – Ewa Reza.
1f4cc - Aferia: Pieskie życie, pieskie sprawy. Komediowy spektakl improwizowany Bilety: 25 zł, dostępne na stronie https://bilety.krakowskieforum.pl/MSI/mvc/pl oraz w kasie KFK.