Connect with us
elementarz mlodego arytsty plakat - „Elementarz Młodego Artysty”, czyli kreatywne warsztaty w Galerii Bronowice

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

„Elementarz Młodego Artysty”, czyli kreatywne warsztaty w Galerii Bronowice

Galeria ASP Bronowice zaprasza najmłodszych na kreatywne warsztaty wprowadzające w podstawowe zagadnienia sztuk wizualnych. Zajęcia odbywać się będą co dwa tygodnie do końca stycznia. Start już 29 października.

elementarz mlodego arytsty plakat 169x300 - „Elementarz Młodego Artysty”, czyli kreatywne warsztaty w Galerii BronowiceCykliczne zajęcia „Elementarz Młodego Artysty” w Galerii ASP Bronowice będą stanowiły niepowtarzalną okazję do doskonałej zabawy, a także poznania warsztatu plastycznego i zwiększenia podstawowych kompetencji w zakresie sztuki.

Każde spotkanie rozpocznie się od twórczej rozmowy. Organizatorzy spróbują zaintrygować dzieci, pobudzić ich wyobraźnię do kreatywnego działania, a także w przystępny sposób wytłumaczyć zagadnienia, które będą poruszane w dalszej, praktycznej części warsztatu. Podczas zajęć uczestnicy zobaczą także reprodukcje prac znanych artystów i zinterpretują ich techniki malarskie. Druga część warsztatów obejmie zadania praktyczne. Najmłodsi będą rysować, konstruować, szkicować, analizować i przede wszystkim rozwijać się w zakresie działalności plastycznej. Cykl warsztatów został podzielony na sześć wiodących tematów. 

wystawa powarsztatowa mlodzi w polsce plakat 212x300 - „Elementarz Młodego Artysty”, czyli kreatywne warsztaty w Galerii BronowiceDwugodzinne warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat poprowadzi dr Izabela Biela z Edukacji Artystycznej Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Cykl „Elementarz Młodego Artysty” odbywać się będzie w Galerii ASP Bronowice (Galerii Bronowice, ul. Stawowa 61). Na chwilę obecną wszystkie miejsca zostały zarezerwowane i nie ma możliwości zapisów.

To nie koniec atrakcji! Od 29 października w Galerii ASP będzie można także podziwiać wystawę powarsztatową „Młodzi w Polsce”. Na ekspozycja składać się będą m.in. zielniki, witraże i wielobarwne obrazy przygotowane podczas polsko-ukraińskich warsztatów inspirowanych twórczością Stanisława Wyspiańskiego. Wernisaż zaplanowano w dniu 3 listopada o godz. 18.00.

Źródło Materiał prasowy

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top