EkoEdukacja na Pietruszce – zaprasza Fundacja Targ Pietruszkowy

11 800x500 - EkoEdukacja na Pietruszce - zaprasza Fundacja Targ Pietruszkowy

Szanowni Państwo, na II edycję wydarzenia EkoEdukacja na Pietruszce zapraszamy 1 października  w godzinach 9:30 – 13:00 na Targ Pietruszkowy w krakowskim Podgórzu.

harmonogram 1 300x251 - EkoEdukacja na Pietruszce - zaprasza Fundacja Targ PietruszkowyWydarzenie odbędzie się na Placu Niepodległości tuż obok KS Korona.

W czasie trwania Targu Pietruszkowego, będą odbywały się:

–    nietuzinkowe twórcze warsztaty, prowadzone przez organizacje pozarządowe,

–    ciekawe spotkania prelekcyjne,

–     proekologiczne gry wielkoformatowe.

Do dyspozycji uczestników wydarzenia będzie stanowisko do szycia, stemplowania, malowania i wyplatania. Będą tworzone ciekawe instrumenty i niecodzienne siedziska! Zapraszamy do wspólnej zabawy poprzez EkoEdukację!

 

Udział w warsztatach nie wymaga żadnej opłaty i nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników. Na niektóre obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. 

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/ekoedukacja ( tworzenie instrumentu- deszczownicy)

https://evenea.pl/pl/wydarzenie/ekoedukacja2 (tworzenie siedzisk z opon)

 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz jest objęty Patronatem Honorowym: Łukasza Smółki – Wicemarszałka Województwa Małopolskiego.

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!