Connect with us
dzien swietego franciszka krakow2017 1 - Dzień Świętego Franciszka - 1 października 2017 r. - przy placu przed Bazyliką Franciszkanów w Krakowie

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Dzień Świętego Franciszka – 1 października 2017 r. – przy placu przed Bazyliką Franciszkanów w Krakowie

W niedzielę, 1 października 2017 r. przy placu przed Bazyliką Franciszkanów w Krakowie już po raz szósty odbędzie się Dzień św. Franciszka. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. O 16:30 odbędzie się Msza Święta z intencją za dobrodziejów naszej franciszkańskiej Prowincji. W tym roku organizatorzy zapewniają dobrze spędzony czas w kresowych klimatach.

Wśród atrakcji warto zwrócić uwagę na projekcję filmu i wystawę ,,Podróż aż po kresy”, degustację lwowskich przysmaków oraz klariańskich łakoci, kramik misyjny i przegląd wielu innych inicjatyw franciszkańskich. W dodatku będzie można posłuchać pięknych, kresowych melodii w wykonaniu zespołu muzycznego ze Lwowa. Podczas wydarzenia odbędzie się również koncert zespołu Fioretti oraz franciszkańskich grup muzycznych z Legnicy i Głogówka. Nie zabraknie oczywiście zabaw i atrakcji dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego i radosnego świętowania imienin św. Franciszka z Asyżu.

Karolina Beluch
Koordynator Dnia św. Franciszka
Fundacja Brat Słońce

dzien swietego franciszka krakow2017 300x215 - Dzień Świętego Franciszka - 1 października 2017 r. - przy placu przed Bazyliką Franciszkanów w Krakowie

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top