Connect with us
img 0752 - Dzień Otwarty Osiedla OZON

Kraków Pisze

Dzień Otwarty Osiedla OZON

Już w najbliższą sobotę 17 września, między godzinami 10.00 a 16.00, Grupa Deweloperska Megapolis zaprasza na Dzień Otwarty Osiedla OZON zlokalizowanego na Prądniku Białym, w północnej części Krakowa. Wydarzenie będzie połączone z uroczystym otwarciem unikatowego w skali branży miejsca – świetlicy.

Atrakcje czekają przede wszystkim na rodziny z dziećmi. W tym dniu będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach ekologicznych, zgłębiając tajemnice życia pszczół. Z jakich jeszcze powodów warto pojawić się tego dnia przy ul. Banacha?

Świetlica… nie tylko dla najmłodszych!

W trakcie wydarzenia organizatorzy planują zapoznać odwiedzających z wielofunkcyjnym charakterem nowego miejsca udostępnionego mieszkańcom – zarówno tym młodszym, jak i starszym. Maluchy będą mogły spędzać tutaj czas na zabawie w małpim gaju, a nieco starsze dzieci na zajęciach organizowanych w sali dydaktyczno-warsztatowej.

8 300x182 - Dzień Otwarty Osiedla OZONDeweloper pomyślał również o dorosłych mieszkańcach. Dlatego w ramach świetlicy działać będzie dla nich strefa coworkingowa, do której każdego dnia będzie można przyjść z laptopem, aby w spokoju popracować. Bardzo duża część mieszkańców naszego osiedla to ludzie młodzi i dynamiczni, którzy z powodzeniem łączą życie prywatne z pracą w agencjach reklamowych, firmach z branży IT czy międzynarodowych korporacjach – mówi Adam Stefanowicz, przedstawiciel Grupy Deweloperskiej Megapolis. Zważywszy na fakt, że obecnie coraz więcej osób wykonuje swoją pracę zdalnie jedyne, czego im potrzeba, to laptop i umożliwiająca skupienie cisza. W mieszkaniu bardzo często ciężko o spokój, dlatego chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom lokatorów również w tym zakresie. Tak właśnie powstała koncepcja, aby nasza osiedlowa świetlica oferowała atrakcje nie tylko dla najmłodszych, lecz aby była również swego rodzaju komfortową przystanią dla dorosłych, aktywnych zawodowo osób – tłumaczy Adam Stefanowicz.

Nuda nie grozi tu nikomu!

W nadchodzącą sobotę warto pojawić się przy ul. Banacha, żeby zobaczyć i ocenić, jak pomysł wielofunkcyjnej świetlicy udało się zrealizować w praktyce. Na najmłodszych będą czekały w tym dniu liczne atrakcje. Deweloper, który od samego początku realizacji osiedla OZON przekonuje, jak ważną wartością jest dla niego ekologia, zaplanował na ten dzień wiele aktywności, kładących nacisk właśnie na troskę o środowisko.

Najwięcej uwagi poświęcone będzie… pszczołom. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach pszczelarskich, podczas których dowiedzą się jak dbać o teimg 7856 300x225 - Dzień Otwarty Osiedla OZON owady i jak mądrze korzystać z owoców ich pracy. Wszyscy chętni wykonają własną świeczkę z węzy, dowiedzą się czym są woskowijki oraz do czego można je wykorzystywać. Będzie można również spróbować wielu odmian miodu, a także obserwować żywe pszczoły w ekspozycyjnym ulu.

Dzieci będą miały również okazję do skonstruowania domków dla jeży, a także zdobędą informacje, w jaki sposób dbać o te pożyteczne zwierzęta, pomagając im przetrwać zimę. Nie zabraknie również bardziej tradycyjnych atrakcji uwielbianych przez najmłodszych podczas tego typu wydarzeń. Będą zatem balony, dmuchany zamek, wata cukrowa i inne słodkości. Jesteśmy przekonani, że taka forma spędzenia dnia wolnego zadowoli wszystkich, którzy w ten dzień się tutaj pojawią – zapewnia Adam Stefanowicz.

Świadomy deweloper

Organizator Dnia Otwartego, Grupa Deweloperska Megapolis, jest częścią firmy Holding 1, od ponad trzydziestu lat oferującej swoim nabywcom produkty i usługi z różnych branż (w tym oprócz deweloperskiej, również motoryzacyjnej). W podejmowanych działaniach stawia przede wszystkim na rzetelność i wysoką jakość, ale również wygodę i pełne zadowolenie klientów. Głównym atrybutem firmy jest tworzenie funkcjonalnych inwestycji z przyjaznymi i ekologicznymi przestrzeniami, wyróżniających się na tle konkurencji.

Osiedle OZON, gdzie odbędzie się sobotni Dzień Otwarty, jest najlepszym przykładem takiego podejścia do prowadzenia biznesu i odpowiadania na potrzeby klientów. Tereny, na których jest zlokalizowane, wyróżniają się dużym zalesieniem zachęcającym do rekreacji na świeżym powietrzu. Zaledwie nieco ponad kilometr od osiedla znajduje się aż 15 ha Park Leśny Witkowice, z licznymi szlakami rowerowymi, pieszymi i turystycznymi prowadzącymi m. in. do Twierdzy Kraków. Okolica urzeka nie tylko przestrzenią i zielenią, ale także imponującą panoramą miasta, która rozpościera się poniżej Górki Narodowej.

Mieszkańcy osiedla dobrze znają wszystkie jego atuty. Osoby, które jeszcze tu nie były, mogą przekonać się o tym osobiście, przychodząc na Dzień Otwarty już 17 września.

Continue Reading

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top