Bez kategorii

Dzień dobry ICE Kraków

Film, warsztaty kulinarne, malowanie twarzy i pokazy pierwszej pomocy – przed nami kolejna odsłona wydarzenia pod nazwą Dzień Dobry ICE Kraków. Zapraszamy do Centrum Kongresowego ICE Kraków w niedzielę 15 października w godzinach od  10.00 do 14.00. Udział  jest bezpłatny, natomiast obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: www.evenea.pl

Dzień Dobry ICE Kraków to okazja dla krakowskich rodzin  do wspólnego spędzenia czasu . Centrum Kongresowe ICE Kraków otwiera się na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają: pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków, a także inne atrakcje takiej jak: malowanie twarzy, dyskoteka, warsztaty designu czy  warsztaty kulinarne. Największą atrakcją dnia będzie pokaz filmu Walta Disneya, który od blisko dwudziestu dwóch lat uczy najmłodszych odróżniać dobro od zła. Projekcje  filmu  wyjątkowo planujemy w dwóch odsłonach: pierwsza od godz. 10:00, druga od godz. 12:00.

„Wydarzenie to nie tylko masa atrakcji dla najmłodszych ale, także wspaniała okazja do zwiedzenia budynku ICE Kraków” – mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora ds. marketingu Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. – „Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego spaceru po obiekcie, który poprowadzą pracownicy Sieci Informacji Turystycznej InfoKraków.  Zwiedzający zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują na nie wcześniejsze zapisy dostępne od piątku (22 września) pod adresem: www.evenea.pl.

Click to comment

Most Popular

To Top