Działacze Opozycji Antykomunistycznej z czasów PRL apelują o oddanie głosu na Andrzeja Dudę

by admin
0 comment

Poniżej publikujemy apel jaki wystosowali Działacze Opozycji Antykomunistycznej z czasów PRL.

APEL  !

Rodacy! Polki i Polacy

My , ludzie walki o Polskę wielką suwerenną i sprawiedliwą popieramy kandydaturę Pana Andrzeja Dudy w wyborach na Urząd Prezydenta Najjaśniejszej RP.

Nie ustając w służbie Ojczyzny mamy obowiązek wskazać główne zagrożenie dla Polaków: Naszego Państwa. Jest to światowa neomarksistowska próba zniszczenia chrześcijańskiej cywilizacji, skoncentrowana na Polsce i jej legalnych władzach.

Wybory 28 czerwca 2020r. dadzą odpowiedź na pytanie – „ Jaka i czyja będzie Polska?”.

Polska silna, chrześcijańska, solidarna, sprawiedliwa, uczciwa, umacniająca się w rozwoju ku pełnej suwerenności – czy Polska słaba, antykatolicka, rozkradana przez obce interesy i rodziną zdradziecką , korupcyjną , agenturę – Polska zniewolona.

Albo My wygramy, Polacy i stworzymy Państwo dla siebie, albo wygrają przeciwnicy Polskości spadkobiercy komuny, beneficjanci okrągłego stołu, nocnej zmiany, kłamstwa smoleńskiego, karzełki nowej Jałty?

Taki jest sens tych wyborów !.

Prezydent Andrzej Duda starał się wypełnić testament Polski walczącej, testament śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, umowy społeczne z sierpnia 1989r., program społeczno – gospodarczy zjednoczonej prawicy.

Andrzej Duda był i jest gwarantem kontynuacji reformy biało-czerwonej „Dobrej zmiany” szczególnie w zakresie ochrony i rozwoju rodzin pracowniczych i państwa.

28 czerwca 2020r. stańmy przy nim jak w sierpniu 1920r. i w sierpniu 1980r. czy w maju 2015r. Wypełnijmy swój obowiązek dla dobra naszych dzieci, wnuków, ojczyzny czy historii.

Z Bogiem i Prezydentem Andrzejem Dudą mamy szansę być wielkim dumnym narodem i mocnym Państwem Europejskim.

Nie zmarnujmy tej szansy !

To może być pierwsze zwycięstwo w Polskich czerwcach wygramy 28 czerwca 2020r. dla Polski .

Musimy wygrać !!!!

Wygramy !!!!

 

Do wiadomości:

  1. Prezydent RP Andrzej Duda
  2. Środki masowego przekazu.

 

Apel podpisali:

Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej do Spraw Działaczy Opozycji Antykomunistycznej oraz Osób Represjonowanych z Powodów Politycznych -Ryszard Majdzik.

Członkowie Rady:

Jacek Smagowicz

Andrzej Szkaradek

Piotr Chlebowicz

Stanisław Brzeżniak

Adam Kalita

Krzysztof Bzdyl

Antoni Lis

Zdzisław Szczur

Źródło: materiał prasowy

 

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej