Connect with us
pomoc dla de kordona - dr Zbigniew Kordon jeden z najlepszych kardiologów w Polsce leczył dzieci w Prokocimiu teraz sam potrzebuje pomocy!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

dr Zbigniew Kordon jeden z najlepszych kardiologów w Polsce leczył dzieci w Prokocimiu teraz sam potrzebuje pomocy!

Dr Zbigniew Kordon, kardiolog dziecięcy, niezwykły, ciepły i oddany swoim małym pacjentom lekarz dziś potrzebuje naszej pomocy. Zmaga się z ciężką chorobą – glejakiem mózgu. W przypadku doktora konwencjonalne leki nie są efektywne dlatego lekarze zdecydowali aby do terapii włączyć monoklonalne przeciwciało (Bewacyzumab) – lek nierefundowany w Polsce. 
Koszt terapii, transport medyczny, rehabilitacja i opieka medyczna dla doktora to wysokie koszty, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na ratowanie życia Doktora Zbigniewa Kordona. Dzieciaki i rodzice kochają Doktora za jego uśmiech i poczucie humoru, za profesjonalizm, za najpiękniejsze wsparcie jakie dawał rodzicom słynnym powiedzonkiem „Matka nie panikuj”, za dobroć i serce, za wszystko.
sercedziecka.org.pl

Wpłać darowiznę – pomóż uratować życie Doktora

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top