Dodaj na - okrakow.pl
Artykuł/Wpis, Wydarzenie, Ogłoszenie Drobne

dr Zbigniew Kordon jeden z najlepszych kardiologów w Polsce leczył dzieci w Prokocimiu teraz sam potrzebuje pomocy!

pomoc dla de kordona 800x500 - dr Zbigniew Kordon jeden z najlepszych kardiologów w Polsce leczył dzieci w Prokocimiu teraz sam potrzebuje pomocy!

Dr Zbigniew Kordon, kardiolog dziecięcy, niezwykły, ciepły i oddany swoim małym pacjentom lekarz dziś potrzebuje naszej pomocy. Zmaga się z ciężką chorobą – glejakiem mózgu. W przypadku doktora konwencjonalne leki nie są efektywne dlatego lekarze zdecydowali aby do terapii włączyć monoklonalne przeciwciało (Bewacyzumab) – lek nierefundowany w Polsce. 
Koszt terapii, transport medyczny, rehabilitacja i opieka medyczna dla doktora to wysokie koszty, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na ratowanie życia Doktora Zbigniewa Kordona. Dzieciaki i rodzice kochają Doktora za jego uśmiech i poczucie humoru, za profesjonalizm, za najpiękniejsze wsparcie jakie dawał rodzicom słynnym powiedzonkiem „Matka nie panikuj”, za dobroć i serce, za wszystko.
sercedziecka.org.pl

Wpłać darowiznę – pomóż uratować życie Doktora

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!