Czy Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu? SEO Poland On Tour by Linkhouse już niedługo!

linkhouse 800x500 - Czy Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu? SEO Poland On Tour by Linkhouse już niedługo!

Już wkrótce cała małopolska branża SEO spotka się na kolejnym wydarzeniu z cyklu SEO Poland On Tour 2023. Czy w tym roku branża Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu?

grafika na social media 300x300 - Czy Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu? SEO Poland On Tour by Linkhouse już niedługo!Już 12 maja o godzinie 18:00 w klubie HEVRE przy ulicy Meiselsa 18, entuzjaści SEO będą mieli okazję przyswoić ogromną dawkę wiedzy prosto od topowych ekspertów z branży.

Organizatorem wydarzenia jest Linkhouse – platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Z bazą obejmującą ponad 80 000 portali z Polski i kilkudziesięciu innych państw, Linkhouse oferuje największy wybór na rynku. Firma jest też twórcą innowacyjnego narzędzia Link Planner, które przygotowuje i realizuje kampanie link buildingowe za użytkownika.

Spotkanie będzie miało formułę barcampu, czyli merytorycznie, ale na luzie. W przeciwieństwie do tradycyjnych konferencji barcamp stawia przede wszystkim na integrację. Jako organizatorzy chcemy zbliżyć się do odbiorców i lepiej poznać uczestników wydarzeń. Chcemy pytać, słuchać i notować, aby stworzyć spotkania spełniające ich oczekiwania.

Podczas barcampu prelekcje wygłoszą: Wojciech Urban, Joanna Brożyna, Krzysztof Marzec, Ireneusz Stadler oraz Sebastian Heymann.

Na scenie barcampu pojawią się eksperci z branży SEO z aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Line-up jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić uczestnikom jak najlepszą dawkę wiedzy. Będzie to też świetna okazja, żeby zadać specjalistom swoje pytania dotyczące branży, więc naprawdę warto być z nami  – przekonuje Martyna Mojsa, CEO Linkhouse.

W programie wydarzenia przewidziany jest również czas na networking z innymi specjalistami oraz konkurs wiedzy branżowej z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tematyką SEO oraz mają ochotę spędzić piątkowy wieczór w swobodnej, barowej atmosferze.

Więcej szczegółów oraz bilety można znaleźć na stronie: https://seopoland.pl/spot/krakow/

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!