Connect with us
linkhouse - Czy Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu? SEO Poland On Tour by Linkhouse już niedługo!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Czy Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu? SEO Poland On Tour by Linkhouse już niedługo!

Już wkrótce cała małopolska branża SEO spotka się na kolejnym wydarzeniu z cyklu SEO Poland On Tour 2023. Czy w tym roku branża Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu?

grafika na social media 300x300 - Czy Kraków stanie się stolicą internetowego marketingu? SEO Poland On Tour by Linkhouse już niedługo!Już 12 maja o godzinie 18:00 w klubie HEVRE przy ulicy Meiselsa 18, entuzjaści SEO będą mieli okazję przyswoić ogromną dawkę wiedzy prosto od topowych ekspertów z branży.

Organizatorem wydarzenia jest Linkhouse – platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Z bazą obejmującą ponad 80 000 portali z Polski i kilkudziesięciu innych państw, Linkhouse oferuje największy wybór na rynku. Firma jest też twórcą innowacyjnego narzędzia Link Planner, które przygotowuje i realizuje kampanie link buildingowe za użytkownika.

Spotkanie będzie miało formułę barcampu, czyli merytorycznie, ale na luzie. W przeciwieństwie do tradycyjnych konferencji barcamp stawia przede wszystkim na integrację. Jako organizatorzy chcemy zbliżyć się do odbiorców i lepiej poznać uczestników wydarzeń. Chcemy pytać, słuchać i notować, aby stworzyć spotkania spełniające ich oczekiwania.

Podczas barcampu prelekcje wygłoszą: Wojciech Urban, Joanna Brożyna, Krzysztof Marzec, Ireneusz Stadler oraz Sebastian Heymann.

Na scenie barcampu pojawią się eksperci z branży SEO z aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Line-up jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić uczestnikom jak najlepszą dawkę wiedzy. Będzie to też świetna okazja, żeby zadać specjalistom swoje pytania dotyczące branży, więc naprawdę warto być z nami  – przekonuje Martyna Mojsa, CEO Linkhouse.

W programie wydarzenia przewidziany jest również czas na networking z innymi specjalistami oraz konkurs wiedzy branżowej z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tematyką SEO oraz mają ochotę spędzić piątkowy wieczór w swobodnej, barowej atmosferze.

Więcej szczegółów oraz bilety można znaleźć na stronie: https://seopoland.pl/spot/krakow/

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top