Connect with us
xperience 1x1 all m7xfkqGPrNQa - Clouds Fest presents Xperience | Kraków

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Clouds Fest presents Xperience | Kraków

xperience 1x1 all m7xfkqGPrNQa 150x150 - Clouds Fest presents Xperience | Kraków

Odwiedź strefę Xperience w krakowskim klubie Forty Kleparz i zaprojektuj własną rzeczywistość

26 listopada w klubie Forty Kleparz w Krakowie pojawi się specjalna strefa Xperience – wyjątkowa przestrzeń doświadczania wirtualnej rzeczywistości. Goście wydarzenia będą mieli okazję zaprojektować za pośrednictwem AI wizualizację obrazów, na podstawie wprowadzonych przez siebie słów.

Już 26 listopada w klubie Forty Kleparz, powstanie niespotykana dotąd przestrzeń z interaktywnym doświadczeniem Xperience, wykorzystującym nowoczesną technologię opartą na sztucznej inteligencji. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zaprojektować swój własny świat X2 za pomocą AI (MidJourney). Wystarczy, że na tablecie wpiszą kilka kluczowych fraz, a na ich podstawie stworzony zostanie obraz, który stanie się tłem personalizowanej animacji. Goście będą mogli w łatwy sposób wpływać na animację za pomocą ruchów rąk. Tym samym staną się projektantami, a ich myśli zamienią się w sztukę.

Klub Forty Kleparz to jedno z najważniejszych miejsc na muzycznej mapie Krakowa. Na klubowej scenie gościły setki wykonawców – od debiutantów po gwiazdy wielkiego formatu. Wstęp do klubu jest biletowany, strefa Xperience jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich gości, w sobotę 26 listopada od godziny 21. Dodatkowo, poza technologiczną atrakcją, w strefie Xperience na uczestników czekać będzie dobra zabawa i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top