Castingi do musicalu „Pretty Woman The Musical” w Krakowskim Teatrze Variete

by admin
0 comment

W dniach od 5 do 7 czerwca w Krakowskim Teatrze Variete odbędą się castingi do nowej produkcji „Pretty Woman The Musical”, w których weźmie udział ponad 250 osób. Przesłuchania odbędą się z zachowaniem specjalnych środków ostrożności i zgodnie z wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Premiera musicalu „Pretty Woman The Musical”, na podstawie zabawnego i poruszającego filmu Garry’ego Marshalla z Julią Roberts i Richardem Gere’em, według scenariusza J. F. Lawtona oraz z muzyką i tekstami Bryana Adamsa i Jima Vallance’a, zaplanowana jest w Krakowskim Teatrze Variete na jesień bieżącego roku. Spektakl wyreżyseruje Wojciech Kościelniak, znany krakowskiej publiczności m.in. z musicalu CHICAGO wystawianego na deskach Variete nieprzerwanie od listopada 2017 roku. Za choreografię odpowiadać będzie Ewelina Adamska-Porczyk, kostiumy zaprojektuje Agata Uchman, scenografią zajmie się Damian Styrna, wizualizacje w spektaklu przygotuje Eliasz Styrna, a za przygotowanie wokalne aktorów odpowiedzialna będzie Justyna Motylska.

Jury, podczas przesłuchania, które już w najbliższy piątek rozpocznie się w Krakowskim Teatrze Variete, wybierze obsadę do najnowszej produkcji. Casting odbędzie się w trybie dwuetapowym. Pierwszy etap sprawdzi umiejętności aktorskie oraz wokalne artystów. Osoby, które przejdą go pomyślnie, wezmą udział w części choreograficznej.

Ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne przebieg castingu został precyzyjnie zaplanowany. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa – liczba osób w jednej przestrzeni zostanie ograniczona do minimum, zachowane zostaną zasady dystansu społecznego oraz bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Uczestnicy castingu podpiszą oświadczenie o stanie zdrowia, a także będą zobowiązani do przestrzegania zasad określonych w przygotowanym przez Teatr dokumencie, który został zaakceptowany przez PSSE w Krakowie.

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej