Connect with us

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Castingi do musicalu „Pretty Woman The Musical” w Krakowskim Teatrze Variete

W dniach od 5 do 7 czerwca w Krakowskim Teatrze Variete odbędą się castingi do nowej produkcji „Pretty Woman The Musical”, w których weźmie udział ponad 250 osób. Przesłuchania odbędą się z zachowaniem specjalnych środków ostrożności i zgodnie z wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Premiera musicalu „Pretty Woman The Musical”, na podstawie zabawnego i poruszającego filmu Garry’ego Marshalla z Julią Roberts i Richardem Gere’em, według scenariusza J. F. Lawtona oraz z muzyką i tekstami Bryana Adamsa i Jima Vallance’a, zaplanowana jest w Krakowskim Teatrze Variete na jesień bieżącego roku. Spektakl wyreżyseruje Wojciech Kościelniak, znany krakowskiej publiczności m.in. z musicalu CHICAGO wystawianego na deskach Variete nieprzerwanie od listopada 2017 roku. Za choreografię odpowiadać będzie Ewelina Adamska-Porczyk, kostiumy zaprojektuje Agata Uchman, scenografią zajmie się Damian Styrna, wizualizacje w spektaklu przygotuje Eliasz Styrna, a za przygotowanie wokalne aktorów odpowiedzialna będzie Justyna Motylska.

Jury, podczas przesłuchania, które już w najbliższy piątek rozpocznie się w Krakowskim Teatrze Variete, wybierze obsadę do najnowszej produkcji. Casting odbędzie się w trybie dwuetapowym. Pierwszy etap sprawdzi umiejętności aktorskie oraz wokalne artystów. Osoby, które przejdą go pomyślnie, wezmą udział w części choreograficznej.

Ze względu na obowiązujące wymogi sanitarne przebieg castingu został precyzyjnie zaplanowany. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa – liczba osób w jednej przestrzeni zostanie ograniczona do minimum, zachowane zostaną zasady dystansu społecznego oraz bezwzględny nakaz noszenia maseczek. Uczestnicy castingu podpiszą oświadczenie o stanie zdrowia, a także będą zobowiązani do przestrzegania zasad określonych w przygotowanym przez Teatr dokumencie, który został zaakceptowany przez PSSE w Krakowie.

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top