Cały Kraków idzie razem! Dla życia i rodziny (16 czerwca 2019)!

by admin
0 comment

16 czerwca, godzina 10:00, plac Matejkimarsz dla zycia i rodziny krakow 2019 300x157 - Cały Kraków idzie razem! Dla życia i rodziny (16 czerwca 2019)!

Pokażmy, że razem bronimy życia i rodziny. Zwłaszcza teraz – w obliczu zagrożeń, z którymi musimy się zmierzyć i musimy je odeprzeć! Wrogie środowiska atakują w najmłodsze pokolenie. Swoją determinacją i nieustępliwością chcą narzucić naszym dzieciom swoje przekonania. Powiedzmy stanowcze „NIE!” dla Karty LGBT+! Powiedzmy „NIE!” dla edukacji seksualnej naszych dzieci według skandalicznych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Powiedzmy jeszcze raz „NIE!” dla zabijania nienarodzonych dzieci. I w reszcie, powiedzmy ogromne “TAK!” dla życia, dla normalnej rodziny, dla naszych tradycji!

Zamanifestujmy nasze przywiązanie do życia i rodziny jaką znamy!
Pokażmy naszą siłę, pokażmy że są nas tysiące!

 

Dołącz do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/315613492664411/

 

Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin – w przeciwieństwie do agresywnych, pełnych nienawiści zwolenników LGBT, aborcji i antytradycjonalistów.
Ulicami naszego Miasta chodzili niegdyś święci. To zobowiązuje. Idźmy ich drogą i z ich duchową pomocą brońmy życia i rodziny. To dla nas powód do dumy!
Nie oddawajmy Rzeczypospolitej – wrogom życia, rodziny i Kościoła. Pokażmy naszą siłę – pokażmy, że są nas tysiące, dziesiątki, setki tysięcy!

Zatem… do zobaczenia na Marszu dla Życia i Rodziny!
Wspólnie pójdźmy za życiem i rodziną!

______________________________________________________
TRASA MARSZU: z placu Matejki ruszymy ul. Basztową, ul. Floriańską, przez Rynek Główny, ul. Grodzką, ul. Franciszkańską, ul. Straszewskiego, ul. Piłsudskiego, przecięcie Alei Trzech Wieszczów, po Aleję 3 Maja do parku Jordana.
______________________________________________________
ATRAKCJE: Po zakończeniu Marszu, jak co roku, odbędzie się Piknik Rodzinny w Parku im. Henryka Jordana, podczas którego przewidywany jest cały szereg zabaw i atrakcji – również dla najmłodszych, m.in. koncert Lidia Jazgar z zespołem Galicja, zespół GALICJA, występ orkiestry muzyki szkockiej, prezentacje dziecięcych zespołów tanecznych, loterie książkowe i stoiska ze słodyczami obsługiwane przez harcerzy.

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej