Cały Kraków idzie razem! Dla życia i rodziny (16 czerwca 2019)!

Cały Kraków idzie razem! Dla życia i rodziny (16 czerwca 2019)!

16 czerwca, godzina 10:00, plac Matejkimarsz dla zycia i rodziny krakow 2019 300x157 - Cały Kraków idzie razem! Dla życia i rodziny (16 czerwca 2019)!

Pokażmy, że razem bronimy życia i rodziny. Zwłaszcza teraz – w obliczu zagrożeń, z którymi musimy się zmierzyć i musimy je odeprzeć! Wrogie środowiska atakują w najmłodsze pokolenie. Swoją determinacją i nieustępliwością chcą narzucić naszym dzieciom swoje przekonania. Powiedzmy stanowcze „NIE!” dla Karty LGBT+! Powiedzmy „NIE!” dla edukacji seksualnej naszych dzieci według skandalicznych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Powiedzmy jeszcze raz „NIE!” dla zabijania nienarodzonych dzieci. I w reszcie, powiedzmy ogromne “TAK!” dla życia, dla normalnej rodziny, dla naszych tradycji!

Zamanifestujmy nasze przywiązanie do życia i rodziny jaką znamy!
Pokażmy naszą siłę, pokażmy że są nas tysiące!

 

Dołącz do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/315613492664411/

 

Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin – w przeciwieństwie do agresywnych, pełnych nienawiści zwolenników LGBT, aborcji i antytradycjonalistów.
Ulicami naszego Miasta chodzili niegdyś święci. To zobowiązuje. Idźmy ich drogą i z ich duchową pomocą brońmy życia i rodziny. To dla nas powód do dumy!
Nie oddawajmy Rzeczypospolitej – wrogom życia, rodziny i Kościoła. Pokażmy naszą siłę – pokażmy, że są nas tysiące, dziesiątki, setki tysięcy!

Zatem… do zobaczenia na Marszu dla Życia i Rodziny!
Wspólnie pójdźmy za życiem i rodziną!

______________________________________________________
TRASA MARSZU: z placu Matejki ruszymy ul. Basztową, ul. Floriańską, przez Rynek Główny, ul. Grodzką, ul. Franciszkańską, ul. Straszewskiego, ul. Piłsudskiego, przecięcie Alei Trzech Wieszczów, po Aleję 3 Maja do parku Jordana.
______________________________________________________
ATRAKCJE: Po zakończeniu Marszu, jak co roku, odbędzie się Piknik Rodzinny w Parku im. Henryka Jordana, podczas którego przewidywany jest cały szereg zabaw i atrakcji – również dla najmłodszych, m.in. koncert Lidia Jazgar z zespołem Galicja, zespół GALICJA, występ orkiestry muzyki szkockiej, prezentacje dziecięcych zespołów tanecznych, loterie książkowe i stoiska ze słodyczami obsługiwane przez harcerzy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *