Bridal Fashion & Beauty — dodaj do ślubnej check-listy!

by admin
0 comment

Niezależnie od tego, czy planujemy wielką tradycyjną imprezę czy małe alternatywne przyjęcie — moda i uroda to tematy, które spędzają nam sen z powiek podczas przygotowań do ślubu. Dlatego warto z wyprzedzeniem poszukać najlepszych rozwiązań. Zwykle szukamy ich w sieci, porównując oferty i czytając opinie. A jakby tak zrobić to na żywo?

Wydarzenie dla każdej panny młodej

Podczas ślubnych przygotowań warto wybrać się na show Bridal Fashion & Beauty i odkryć gotowe rozwiązania z zakresu mody, stylizacji i wizażu. Spotykamy się kilka razy w całej Polsce!

Kraków:

13.10.2019 r.

12.01.2020 r.

Warszawa:

27.10.2019 r.

26.01.2020 r.

Gdańsk:

10.11.2019 r.

16.02.2020 r.

Pokazy mody i spotkania z projektantami

Podczas wydarzenia zobaczymy pokazy mody z najnowszymi kolekcjami sukien. Pojawią się klasyczne wzory, najczęściej wybierane modele, a także śmiałe i nowoczesne rozwiązania, najnowsze wzornictwo i unikatowe dodatki. A w specjalnej strefie mody ślubnej spotkamy projektantów i stylistów z całej Polski. To doskonała okazja do rozmowy z ekspertami w tej dziedzinie. Dlaczego warto się z nimi spotkać? Przed ślubem pojawia się wiele dylematów i wątpliwości. Rozwiejmy je z pomocą najlepszych doradców!

Nie tylko suknia ślubna

Choć to właśnie suknia ślubna nadaje charakter naszej stylizacji Tego Dnia, niezmiernie ważne są pozostałe aspekty wyglądu panny młodej! Doskonale zdają sobie z tego sprawę organizatorzy Bridal Fashion & Beauty, którzy dodatkowo zebrali dla nas zespół wizażystów, fryzjerów i projektantów biżuterii. Dzięki temu jednego dnia odkryjemy idealny makijaż ślubny czy wymarzoną fryzurę, a następnie zestawimy je z krojem sukni i fasonem butów. Ale to nie wszystko. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe: strefa VIP Lounge ze specjalnymi bonusami dla panien młodych, konkurs Miss Welonu oraz Targi Młodej Pary z wieloma atrakcjami na miejscu! Wszystkie będziemy mogły poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu swojego ślubu!

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej