Bilety na Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki już dostępne! Kraków 2020

krakow 1 - Bilety na Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki już dostępne! Kraków  2020

Już za dwa tygodnie zapraszamy przyszłe Panny Młode na Festiwal Sukien ślubnych z Drugiej Ręki, który odbędzie się w Krakowie 26.09.2020 w The Beauty Spacer Cracow, przy ul. Krzywej 8/2. W szerokim asortymencie sukien z drugiej ręki, każda kobieta z pewnością znajdzie dla siebie coś idealne. Nasze konsultantki i krawcowe doradzą w wyborze i ewentualnych poprawkach, a podniosłą atmosferę umili słodki poczęstunek oraz szampan. Bilety są już w sprzedaży!

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na wydarzenie, które w myśli idei zero waste ma na celu znalezienie drugiego domu dla sukien ślubnych. Ostatnie miesiące przygotowań były bardzo intensywne – tym bardziej cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli pomóc wielu przyszłym Pannom Młodym​” – mówi organizatorka Festiwalu, Nadja Pędzik.

Podniosła atmosfera, biel sukni i szampan

Wyobraźcie sobie kobiecą przestrzeń, pełną sukien ślubnych do wyboru o różnych fasonach, w tle cichą muzykę, światła, przymierzalnie, profesjonalne konsultantki, słodki poczęstunek i szampan. Tak będzie w sobotę 26.09 podczas Festiwalu Sukien ślubnych z Drugiej Ręki! Zadbamy o najbardziej wyjątkową atmosferę – w końcu to niezwykły dzień dla każdej Panny Młodej! 

Bilety dostępne on-line

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na wydarzenie. Każda Panna Młoda na jeden bilet ma możliwość zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą. Ponadto, panie mierzące suknie mają obowiązek przyjść do nas bez makijażu. Każdego obowiązują również maseczki oraz dezynfekcja rąk przed wejściem. Na wybór, przymiarkę oraz kupno sukni będzie godzina dla każdej odwiedzającej. Podczas wydarzenia Panny Młode będą miały również możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z wedding plannerką, fotografem, fryzjerem oraz wizażystką! Bilety dostępne są w dwóch wersjach, klasycznej i VIP. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: https://bit.ly/2H1eCyn 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.wieczniebiala.pl oraz social media:

Facebook: https://www.facebook.com/wieczniebiala  

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2753336734753964/ 

Instagram: https://www.instagram.com/wieczniebiala/?hl=pl 

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!