Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1701 osób.

by admin
0 comment

Przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To dwóch chłopców z powiatu oświęcimskiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1195 ozdrowieńców.
Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 9 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 3 do 62 lat, z powiatu nowosądeckiego (10 osób), Nowego Sącza i powiatu limanowskiego (po 2 osoby) oraz Krakowa i powiatu gorlickiego ( po 1 osobie). Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1701 osób.

1 5 585x329 - Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1701 osób.2 5 585x329 - Aktualnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1701 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.
za Małopolski Urząd Wojewódzki

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej