Connect with us

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Akcja Lato – Ale heca! – relacja fotograficzna

Podczas Akcji Lato będziemy inspirować naszych młodych uczestników do twórczych działań, rozwijać ich fantazję i wyobraźnię, a także stwarzać okazję do współpracy i integracji dzieci w różnym wieku, nawiązywania kontaktów w czasie wspaniałej, wesołej zabawy.

Zajęcia rozpoczynają się wspólnym spotkaniem z opowieścią, porywającą muzyką na żywo, prezentacją artystyczną, które cudownie rozbudza wyobraźnię i aktywizuje uczestników do twórczych działań w ramach rozmaitych warsztatów: teatralnych, tanecznych, plastycznych, ceramicznych, dziennikarskich, literackich i radiowych, muzycznych, cyrkowych, sportowych, a także gier i zabaw

Pierwszy dzień spędziliśmy ze Sztukmistrzami. Były wesołe peruki, które powstały w naszej pracowni prowadzonej Dorotę Małysę i Joannę Szeląg, a potem latawce z Agnieszką Wozowicz i Klaudią Skrężyną.
Dzień uważamy za udany!

Drugi dzień spędziliśmy na zielonej trawce z Piknikowcami. Były gry i zabawy jak za dawnych lat z Anną Lewińską i Marzeną Dudziuk-Koluch, malowanie i galeria na trawie z Beatą Sarapatą, a na koniec zabawy cyrkowe z Tadeuszem Dylawerskim i zgadywanki przyrodnicze z Dorotą Kozłowską-Buczek.

Środa z Huncwotami czyli scenicznie i fantastycznie. Zaczęliśmy od tańców z Aleksandrą Kuźmą i Katarzyną Pamułą, potem było teatralnie z Krystyną Hussak-Przybyło i Piotrem Przybyło. Bawiliśmy się teatrem cieni z Agnieszką Polańską i Beatą Milligan, a na koniec muzycznie z Karoliną Rehorowską, Piotrem Grodeckim i Janem Krawczykiem. Zakończyliśmy wielkimi brawami na stojąco.

Laboratorium Filmu “Coś i Nic”

 

Continue Reading

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top