9. edycja projektu Ogrody Nowej Huty

9. edycja projektu Ogrody Nowej Huty

1-15 lipca 2019 r. –Ośrodek Kultury Norwida, os. Górali 5, Kraków

Chcesz, żeby w Twoim sąsiedztwie powstał ogród? Zgłoś się do konkursu w ramach 9. Edycji projektu „Ogrody Nowej Huty”, którego celem jest wytypowanie lokalizacji terenów zielonych w Nowej Hucie i stworzenie na nich ogrodów społecznych.

W tym roku po raz dziewiąty Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida wraz z ArcelorMittal Poland S. A. i Zarządem Zieleni ogrody nowej huty 2019 213x300 - 9. edycja projektu Ogrody Nowej HutyMiejskiej w Krakowie organizuje konkurs w ramach projektu „Ogrody Nowej Huty”.

Celem konkursu jest wytypowanie dwóch lokalizacji terenów zielonych w Nowej Hucie, na których zostaną stworzone ogrody. Do projektu zapraszamy grupy społeczne złożone z co najmniej 7 osób mieszkających na terenie Nowej Huty, które wspólnymi siłami, z pomocą Organizatorów i Partnerów projektu stworzą swój wymarzony sąsiedzki ogród.

Projekt „Ogrody Nowej Huty” działa już 8 lat. W tym czasie powstało 14 wyjątkowych ogrodów. Celem działań jest propagowanie wiedzy dotyczącej ogrodnictwa i ekologii oraz integracja społeczności lokalnej wokół nowohuckiej zieleni.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca 2019 r. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić deklarację – Deklaracja udziału w projekcie – znajdującą się na stronie:
http://www.okn.edu.pl/index.php/propozycjekulturalne/ekologia/ogrody-nowej-huty

Wypełnione dokumenty można składać osobiście w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5 w Krakowie, pokój nr 5 lub wysyłać na adres ogrodynh@gmail.com.

Szczegółowe informacje:

Dział Animacji i Promocji Kultury. Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida. Górali 5, 31-959 Kraków

tel. 12 644 27 65, w. 18, animacja[at]okn.edu.pl  www.okn.edu.pl

www.facebook.com/oknorwid

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *