4. Nowohucki Targ Roślinny w Tajemniczym Ogrodzie

by admin
0 comment

21 września 2019 r., godz. 13.00-16.00, Tajemniczy Ogród, os. Górali 4nowa huta targ roslinny 212x300 - 4. Nowohucki Targ Roślinny w Tajemniczym Ogrodzie

Pracownia Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida zaprasza na 4. Nowohucki Targ Roślinny. W programie: możliwość wymiany roślin, porady ogrodnika, warsztaty plastyczne, a także gry i zabawy w ogrodzie. Wstęp wolny.

Pasjonatów roślin i ogrodów zapraszamy już po raz czwarty do Nowej Huty na targ roślinny. Rośliny z upraw na parapecie, nadwyżki sadzonek rozrastających się na balkonach czy okazy wykopane przy porządkowaniu ogrodów – podzielmy się nimi! Targ odbywać się będzie w zielonej przestrzeni Tajemniczego Ogrodu, który znajduje się na os. Górali 4 w Nowej Hucie.

W programie:

13.00 – 16.00  –  Wymiana roślin – akcja dzielenia się sadzonkami i roślinami z własnych upraw

14.00 – 15.00 – Zaprojektuj swój ogródek – rodzinne warsztaty plastyczne.

14.00 – 16.00 – Nasze ogrody – porady ogrodnika.

 

Zapraszamy z sadzonkami w oddzielnych doniczkach lub opakowaniach, opisanych nazwą rośliny.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Ogrody Nowej Huty, realizowanego przez Pracownię Animacji Ekologicznej OKN w partnerstwie z firmą ArcelorMittal Poland S.A.

 

Szczegółowe informacje:

Pracownia Animacji Ekologicznej

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, 31-959 Kraków

tel. 12 644 27 65, w. 21, e.urbanska-klapa@okn.edu.pl

www.okn.edu.pl

www.facebook.com/oknorwid

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej