27 edycja „Patriotycznego Tramwaju” Zapraszamy 11 listopada na przejazd!

by admin
0 comment

Jak tradycja każe dnia 11 listopada od godziny 10:30 do 14:30 na krakowskie ulice wyjedzie Tramwaj Patriotyczny. Dla uczestników przejazdu przygotowano bezpłatne śpiewniki Polskich Pieśni Patriotycznych, biało – czerwone chorągiewki oraz materiały edukacyjne. Przejazd tramwaju od 10:30 do 14:30 jest bezpłatny. Dodatkowo od godz. 11:00 przy placu Wszystkich Świętych i Teatrze Bagatela będzie prowadzony spontaniczny śpiew przez chóry.

Na wszystkich czekają darmowe Śpiewniki, chorągiewki i materiały patriotyczne. Podróż umilą nam zespoły muzyczne z Krakowa, Myślenic i Bibic. Tradycyjnie już zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” im. druhny Władysławy Marii Francuz który od lat uświetnia nasz przejazd pięknym śpiewem i wspaniałymi regionalnymi strojami.

Szczegóły / trasa przejazdu tramwaju znajdziesz na stronie patriotycznykrakow.pl

spiewnik patriotyczny tramwaj - 27 edycja „Patriotycznego Tramwaju” Zapraszamy 11 listopada na przejazd!

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej