15 czerwca Święto muzyki elektronicznej na Parkingu Stadionu Miejskiego!

Już w najbliższą sobotę 15.06 teren Parkingu Stadionu Miejskiego zamieni się wyjątkowo w arenę muzycznych doznań. Wszystko to za sprawą wydarzenia Techno Rączka x True Music pres. TOR3, które będzie znakomitą okazją do rozpoczęcia letniego sezonu festiwalowego.

Techno Rączka to krakowski kolektyw promujący muzykę elektroniczną, działający w ramach Fundacji Promocji Sztuki TOR. Ich wydarzenia charakteryzują się wyjątkową atmosferą i odbywają się w nietypowych postindustrialnych przestrzeniach, których w Krakowie zostało już naprawdę niewiele.

Tym razem wraz z marką True Music zaaranżują na jedną noc dwa parkingi Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Obiekt, o którym wiele mówiło się w kategorii niewykorzystanego potencjału idealnie wkomponowuje się w charakterystykę ich wydarzeń.

Na scenie zlokalizowanej na poziomie -1 zagrają czołowy artysta dzisiejszej sceny muzyki elektronicznej Jonas Kopp oraz Mor Elian – niezwykle ciekawa Djka i producenkta z Los Angeles, która swoim występem zadebiutuje w Polsce. Dopełnieniem mocnych brzmień będą krakowscy reprezentanci: Chino oraz duet Anatomy of Mashup. Dla zwolenników lżejszych dźwięków i zabawy na świeżym powietrzu polecamy scenę na poziomie 0, gdzie zagrają: prężnie działający w Londynie The Real Escobar oraz Facheroia, Eltron, Daniel Drumz i Maślak. Dodatkowy klimat zapewnią specjalnie przygotowane strefy dla uczestników oraz oprawa wizualna jakiej krakowska publiczność jeszcze nie widziała.

Sobotnie wydanie imprezy TOR to już 3 odsłona flagowego projektu tego kolektywu. Wcześniejsze edycje odbyły się na terenach opuszczonego magazynu PKP Cargo przy ul. Kamiennej 8 oraz w nieużywanych przestrzeniach magazynowych przy ul. Gromadzkiej 46. Efektem działań Fundacji TOR były również dwa wydarzenia zorganizowane w pomieszczeniach dawnej fabryki telefonów Telos przy ul. Cieszyńskiej 9. Budynek przeznaczony już do wyburzenia, na dwie noce wypełnił się instalacjami stworzonymi przez lokalnych artystów oraz fantastycznie bawiącą się do muzyki publiką.

Jesteśmy przekonani, że sobotnia impreza będzie jedną z najlepszych tegorocznych w Krakowie, a wszystko to parę kroków od centrum. Do zobaczenia już 15 czerwca!

Bilety dostępne jeszcze w przedsprzedaży. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/344245766445418/?ti=ia